قوانین و مقررات

کلیه اصول و رویه‏‌های مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی ترنم منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

 توجه داشته باشید در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی ترنم تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

سیاست های رعایت حریم شخصی:

مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی ترنم برای خرید  یا استفاده از برخی خدمات وب سایت ، اطلاعاتی مانند شماره های تماس ، آدرس و ... را از کاربران درخواست می کند و متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی ترنم ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

توجه داشته باشید همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی ترنم، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی ترنم جزئی از اموال مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی ترنم محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی ترنم است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی ترنم محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی ترنم و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی ترنم است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست خدمات و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی ترنم و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی ترنم محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی ترنم، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.

تنها مراجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی www.taranomclinic.com می باشد. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم. وب سایت مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی ترنم هیچگونه سایت اینترنتی با آدرس هایی غیر از www.taranomclinic.com  ندارد و کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.

ثبت رزرو:

- روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه رزرو های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.

- در صورت بروز مشکل در ثبت رزرو شما مانند انصراف مراجعه کننده، مبلغ پرداخت شده قابل استرداد نمی باشد.

- مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی ترنم مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف ثبت سفارش جدید، اقدام و پذیرش رزرو خود را متوقف کند و کلیه رزرو ‌‏های ثبت شده قبل از توقف پذیرش رزرو، بررسی می‌‏شوند. حق قطع پذیرش رزرو به هر دلیلی مانند تغییر در زمان بندی ساعات ثبت نوبت بدون اطلاع قبلی، برای مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی ترنم محفوظ است.

- در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی خدمات موجود در سایت مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی ترنم، حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی ترنم محفوظ است. مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی ترنم در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می‌نماید و مشتری با ورود به سایت مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی ترنم می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.

- کاربران باید هنگام سفارش خدمت مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و ارئه نخواهد بود. بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی ترنم جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت رزرو نوبت می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.

- با توجه به ثبت سیستمی سفارش، به هیچ عنوان امکان صدور فاکتور مجدد یا تغییر مشخصات آن از جمله تغییر فاکتور حقیقی به حقوقی وجود ندارد. بنابراین لازم است مشتریان هنگام ثبت سفارش، نسبت به این مساله دقت لازم را داشته باشند.

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه حوادث غيرمترقبه، اتفاقات غيرقابل پيش بيني و خارج از اراده ، مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی ترنم هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی ترنم خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.

محتوا:

مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی ترنم نهایت تلاش و دقت را در راستای ارائه تمامی سرویس‌‏های خود می‏‌کند.

مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی ترنم هیچ گونه مسوولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحه‏‌های سایت خود و یا لینک‏‌های مرده نمی‌‏پذیرد. سروﻳس‌‏های سایت آن‏گونه که هست ارائه می‏‌شود و تحت هیچ شرایطی مسوولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که می‌تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد.

 کلیه محتویات سایت مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی ترنم شامل قانون حق تکثیر شده و به سایت مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی ترنمتعلق دارد.

سیاست قیمت گذاری:

سیاست قیمت‌‏گذاری در مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی ترنم مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق خدمت گیرنده است.

دریافت مطالب و آموزش های جدید کلینیک و مرکز مشاوره ترنم